אשראי חוץ בנקאי

אשראי חוץ בנקאי

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לשמוע יותר ויותר על הביטוי, אשראי חוץ בנקאי. לא מעט אנשים משתמשים בו, כולנו מקבלים הצעות לקבל אותו. השאלה היא האם זה משתלם, האם עדיף לקחת אשראי כזה יותר מאשר לקחת אשראי בנקאי רגיל.

בשביל להבין את היתרונות שטמונים באשראי חוץ בנקאי, צריך להבין מה זה אומר ומי עומד מאחורי זה. אשראי חוץ בנקאי, הוא אשראי אשר אנחנו מקבלים מחברות מימון שונות שהם לא בנקים. זו יכולה להיות חברה שמתעסקת אך ורק במתן אשראי והלוואות, זו יכולה להיות חברת ביטוח או כל גורם אחר שמורשה לתת אשראי ללקוחות פרטיים או עסקיים.

בדרך כלל, אשראי חוץ בנקאי ניתן בגובה של אלפי או עשרות אלפי שקלים, כאשר יש מקרים שזה יכול גם לחרוג מכך בצורה מסוימת. האשראי באופן מיידי, כאשר ההחזר מתפרס על פני מספר חודשים עד שנים, על פי ריבית מסוימת שהמקום קובע. לרוב, זו תהיה ריבית עם פער משמעותי ביחס למה שאנחנו נשלם בבנק.

אז למה בכל זאת עדיף לקחת אשראי חוץ בנקאי ולא בבנק? יש כמה סיבות לכך. ראשית, אנחנו יכולים לקבל הלוואה באופן מיידי, אנחנו לא צריכים לחכות הרבה ואנחנו לא צריכים לעשות יותר מדי בשביל לקבל הלוואה כזו או אחרת.

שנית, אשראי חוץ בנקאי ניתן עבור מגוון פונקציות. אנחנו יכולים לקחת אותה עבור לימודים, נסיעה לחו"ל, שיפוצים או כל סיבה אחרת.

שלישית, להבדיל מהלוואות בנקאיות, כאן הפריסה היא הרבה יותר ממושכת וההתמקדות של המקום לגבי השאלה, כיצד אנחנו אמורים להחזיר את הכסף היא הרבה יותר גמישה. בבנק יסתכלו על החשבון שלנו, על הלוואות עבר שלקחנו ועוד. הבנקים הרבה יותר שמרניים בנושא זה מאשר גופים חוץ בנקאיים, אשר מוכנים לתת אשראי בצורה הרבה יותר קלה, כאשר הריביות והקנסות הם גבוהים ויש להם את הכלים שלהם כיצד ליצור לחץ שאנחנו נעמוד בהחזר.

לסיכום, אשראי חוץ בנקאי הוא פונקציה אידיאלית עבור מי שרוצה לקחת הלוואה ולעשות בה שימוש לצרכים שונים, בין אם זה צרכים אישיים או עסקיים, בתנאים נוחים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב לבחור את האוניברסיטה הנכונה לתינוק
היום ניתן למצוא אוניברסיטה בכל בית עם תינוק, היות ומדובר על משטח פעילות חיוני וחשוב. יש לזכור כי לצורך...
קרא עוד »
נוב 02, 2020
איפה ניתן למצוא מקררים יוקרתיים?
עם המעבר לבית חדש החלטתם שאתם רוצים גם לקנות מקרר שונה, אחר ויוקרתי? אתם לגמרי צודקים. המקרר הוא...
קרא עוד »
מאי 11, 2022
דברים שחשוב לדעת על משאבות בטון
ישנם יצרנים רבים של משאבות בטון וכשאתם תרצו לבחור לראשונה משאבות בטון, אתם יכולים להתבלבל ולא למצוא...
קרא עוד »
ינו 09, 2022