פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

נטו תכנון פיננסי

נטו תכנון פיננסי היא אחת החברות הגדולות והוותיקות בישראל בתחום הפיננסים. החברה מנהלת מספר ערוצים וענפים בתחום הפיננסים, ההשקעות ועוד, כאשר מטרת החברה והחזון שלה היא לסדר לכל משפחה את הצרכים הפיננסיים שלה מא' עד ת' כולל חלוקת ירושות נבונה. 

אז מה בעצם החברה עושה? היא מציעה קודם כל תכנון נכון לכל המכשירים הפיננסיים שברשותכם. למשל, קרנות השתלמות, קרנות גידורקופות גמל, תיקי השקעה, הראייה של החברה היא כוללת. כלומר, לא רק על מוצר ספציפי. 

היא שואפת לסדר את התא הפיננסי שלכם מתחילתו לסופו. כאשר בהתחלה יראו את התקציב הכלכלי שלכם ויאזנו אותו ואז יכללו בחשבון את המוצרים הפיננסיים השונים שיש לכם. 

אז איך זה עובד? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

נטו תכנון פיננסי

בין שירותי החברה, שהיא אגב, מהווה סמל ודוגמה לחברה פיננסית בישראל, תוכלו למצוא מסלולים של קופות גמל, קופות חסכון ליעדים ומטרות שונות. למשל, אם אתם רוצים להגיע לשלב של הלימודים של הילדים בלי לחץ כלכלי, כאשר אתם נערכים כמה שנים מראש בתכנון נכון, אתם לא תרגישו את אותה תקופה בכלל. 

יש הבדל גדול מאוד מבחינה כלכלית מה מטרת החסכון וכיצד לפשט אותו על חיי היום יום וההוצאות השוטפות.

החברה גם מציעה מסלולים משתלמים של השקעות סולידיות יותר או פחות כדי לחסוך את הכסף שלכם בצורה נכונה. 

שירות נוסף שהחברה מציעה היא חלוקת ירושות שנחשבת לנושא טעון ומסובך. כאשר יש הרבה כסף אצל הנפטר מתחילים וויכוחים שמסתיימים בנתק משפחתי מוחלט, זה כואב ועצוב וחבל. 

במקום זאת אפשר למנוע את זה מראש על ידי סידור עם החברה שתחלק את זה גם בצורה הוגנת וגם בצורה המגבה את ההסדר על פי החוק ללא כל יכולת לדון ולערער על כך.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מסחר רובוטי

השימוש ברובוטים במגזר הפיננסי גדל במהירות במהלך השנים האחרונות. הסיבה העיקרית לכך היא, עליית הבינה המלאכותית והרובוטים בכלל. מסחר רובוטי הוא סוג חדש של מסחר

קרא עוד »

סדנאות משחק לנוער

החשיבות של סדנאות משחק לנוער אינה ידועה כפי שהיא צריכה להיות, אך עם עליית הפלטפורמות הדיגיטליות, למידה מקוונת הפכה לטרנד מרכזי. הדור הנוכחי מודע ומתעניין

קרא עוד »

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה הוא מיומנות שלא נלמדת לעיתים קרובות. זה דורש הרבה תרגול והבנה של סוגי חלונות שונים כדי להיות מסוגל לבצע את המשימה בהצלחה.

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים