מיזם AGT של מתי כוכבי – ברשימת ה-Cool Vendors של גרטנר

מיזם AGT של מתי כוכבי

כמו שאנחנו יודעים, ישנם כלים שונים שיכולים לקדם את העסק שלנו בעולם. למשל, אם יש לנו חברה ואנחנו זוכים לביקורת חיובית מצד לקוחות או ספקים, סביר להניח שזה יקדם אותנו כך או אחרת. אם אנחנו זוכים בפרסים על ידי ארגונים שונים, אפשר להניח שזה יביא לנו פרסום ויקדם אותנו. כמו כן, אם אנחנו זוכים במכרזים גדולים ומשמעותיים. 

אך מה שיכול לקדם אותנו עוד, זה שחברות וארגונים, סובייקטיביות, בוחנות אותנו וממליצות עלינו לקהל אשר נחשף לחומרים שלהם. זה בדיוק מה שקרה לחברת AGT של מתי כוכבי. אומנם מדובר בחברה גדולה ומצליחה, עוד לפני שהיא קיבלה הכרה כזו מטעם סוכנות חיצונית, אך ברקע שחברת מחקר בינלאומית, חשובה ומשפיעה כמו גרטנר המליצה עליה ופרסמה שהיא אחת מארבע החברות המובילות והמלהיבות בתחום "האינטרנט של הדברים", אין ספק שיש בכך הכרה משמעותית ביכולות שלה, בצוות העובדים, המנהלים וכמובן במוצרים של החברה. 

החוקרים בחברת המחקר גרטנר בחנו את חברת AGT על פי פרמטרים שונים, וציינו בדוח שלהם אשר התפרסם בעיתונות המקצועית ובכלי תקשורת שונים, שמדובר באחת החברות המלהיבות והמובילות, בזכות העומק הטכנולוגי שעומד לרשות, יכולת הניתוח של המוצרים, היכולת שלה לספק מוצרים למגוון רחב של תחומים והיכולת לעמוד באתגרים, דוגמא של ערים חכמות, פעילות תעשייתית ומסחרית, אירועי ספורט ובידור. צריך לומר, החוקרים גם ציינו ושיבחו את שיתופי הפעולה של החברה, בין היתר עם סוכנות הבידור של ארי עמנואל, מהאנשים החזקים והמשמעותיים בתעשיית הבידור האמריקאית. 

כיצד זה משפיע על החברה

על פניו אפשר לומר, שאין פה משהו שהוא מעבר לפרסום ושיווק. אך זה לא נכון. ברגע שחברת מחקר כל כך גדולה ממליצה על חברה ישראלית עם טכנולוגיה ייחודית כמו זו של מתי כוכבי, אין ספק שאנשים שקשורים לתחום, ומחפשים מוצרים בנושא או שיתופי פעולה, קולטים את זה ומבינים שיש להם עם מי לעבוד. 

בוודאי כשבוחנים את סוג הלקוחות של החברה וכן את סוג המוצרים, אופי העובדים והיכולות של החברה לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר, כפי שחברת המחקר מציגה בניתוח שלה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מפיץ ריח אוטומטי – כך תגרום לאנשים לזהות את העסק שלך
מיתוג באמצעות חוש הריח, נכנס לקטגוריה המכובדת של תחום ה"סנס ברנדינג" - מיתוג שמשתמש בחמשת החושים, כדי...
קרא עוד »
ספט 28, 2021
איך משקיעים באפיק הלוואות חברתיות טריא
הלוואות חברתיות, המכונה גם הלוואות עמית לעמית (P2P), הן צורת הלוואות המחברת בין לווים בודדים ישירות...
קרא עוד »
יונ 29, 2023
פריימר לסוחר במסחר באופציות
יציאה לתחום של מסחר באופציות דומה לחקר מימד חדש של השווקים הפיננסיים, כזה שמציע אסטרטגיות ייחודיות...
קרא עוד »
מרץ 04, 2024