פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

התאמה לניתוח הגדלת חזה

1939986-min

עבור נשים רבות, מראה חיצוני הוא אחד מהגורמים העיקריים להרגשת ביטחון ושלמות עם גופן. זוהי הסיבה מדוע נשים בכל טווח גילאים מקפידות על רכישת מוצרי קוסמטיקה איכותיים, ביקורים תכופים בסלוני יופי ומספרות, רכישה של מוצרי אופנה מיוחדים ועוד מגוון פעולות נוספות שיסייעו להן להיראות יפות ומושכות.

החזה הנשי הינו סמל לנשיות, ולכן נשים מקפידות להבליט ולהעצים אותו על ידי לבישת בגדים מחמיאים. יחד עם זאת, יש נשים שגודל החזה שלהן אינו מספק עבורן והן מעוניינות להגדיל אותו באופן מלאכותי כך שיראה טבעי. לרוב לבישת חזיות תומכות לא יוכלו לספק את התוצאה הרצויה, ובמיוחד שלא לזמן קבוע – ולכן הפתרון האידיאלי ביותר הוא ניתוח להגדלת חזה.

 

מהו ניתוח להגדלת חזה?

ניתוח הגדלת חזה הינו פרוצדורה כירורגית המאפשרת להגדיל את נפח החזה, ולשוות לו מראה גדול, מוצק ונשי יותר. כיוון שמדובר על פעולה רפואית פולשנית, רק רופאים מומחים בתחום מבצעים את הניתוח הזה כדי להשיג את התוצאות הרצויות והטובות ביותר.

במהלך ניתוח להגדלת חזה הרופא מחדיר שתל ייעודי אל החזרה כדי להגדיל את הנפח של השד. השתלים עשויים סוגים שונים, כאשר שתל הסיליקון הינו השתל הנפוץ ביותר לשימוש בניתוחי הגדלת חזה. חשוב לדעת כי ניתוח הגדלת חזה נועד להקנות מראה חזה מלא יותר ואינו פותר מראה נפול של השד, ולכן כדי לתקן בעיה זו יש לבצע ניתוח הרמת חזה שניתן לבצע במקביל להגדלת החזה.

 

למי הניתוח מתאים?

הניתוח מתאים לנשים בטווח גילאים נרחב המעוניינות לשפר את מראה החזה שלהן, ולהקנות לו מראה בולט ונשי יותר. גודל השדיים של נשים משתנה מאחת לשנייה, כאשר השינוי החיצוני מתחיל להתרחש סביב גיל ההתבגרות. לרוב נשים שחוו שינויים מינימליים בגודל החזה שלהם מגיל צעיר, ירצו להבליט את גדלו בעזרת ניתוח הגדלת חזה שישדרג באופן ניכר את המראה החיצוני שלהן.

גם נשים בעלות חזה בגודל ממוצע מעוניינות לבצע הגדלת חזה כדי להבליט את נשיותן, ולכן ניתוחי הגדלת חזה נועדו למגוון רחב של נשים הודות להחדרת שתלים בגדלים משתנים על פי רצונותיה של כל מטופלת. כדי להבטיח התאמה לניתוח הגדלת חזה, יש לבצע ייעוץ ראשוני ובדיקות מקיפות מול המנתח הפלסטי שיבצע את הפרוצדורה.

 

כיצד ניתן להתאים את החזה לתוצאה הרצויה?

שתל החזה הנבחר הינו הגורם המכריע בתוצאה הסופית של הניתוח, ולכן מהלך זה מוכרח להתבצע באופן מחושב ושקול על פי רצונה ושאיפותיה של המטופלת, והמלצותיו התואמות של הרופא המנתח. כדי לחוש באופן ממשי את המראה הסופי של התהליך, תוכלי למדוד את השתלים השונים באמצעות חזיית מדידה מיוחדת שתסייע לך להגיע להחלטה הנכונה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קורות חיים לבודק תוכנה

אם בעבר אנשים היו מעצבים ומכינים את קורות החיים שלהם באופן עצמאי, הרי שכיום אפשר לשלם סכום סימלי בעבור תבניות עיצוב מוכנות להכנה של קורות

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים