פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

רעיונות לעיצוב חולצה ליום גיבוש לעובדים

רעיונות לעיצוב חולצה ליום גיבוש לעובדים

יום של גיבוש הוא בגדר של אקט מאוד חשוב שבכל העסקים מידי פעם בפעם מבצעים. ככל שיותר מוציאים את צוות העבודה אל ימי כיף שכאלה, כך הצוות נעשה יותר מגובש עם עבודה יותר איכותית, וכאן ישנה ההתלבטות איזה חולצות להזמין לקראת אותו יום גיבוש עבור כל אחד מן העובדים. הנה כמה רעיונות מאוד שימושיים ויעילים.

חולצה טי שמתאימה לכולם

קודם כל, כאשר רוצים העניק לכל צוות העובדים חולצה במתנה ליום הגיבוש שאליו מתעתדים לצאת, חייבים לרכוש כמות מתאימה, עם כמה חולצות שתהיינה לכל מקרה ולא להזמין כמת מדויקת , וכמובן לחשוב על הדפסה על חולצות דרייפיט למיתוג ונוחות.

לאחר מכן יש להתחשב בעונה שבה יוצאים אל עבר הטיול הזה, כאשר הרוב המכריע יוצא אל עבר טיול ביום חמים שמצריך חולצות קצרות אבל יש אחרים שיוצאים אל עבר טיול שבו מדובר ביום סתווי, שעבורו עדיף להזמין חולצות שהן עם שרוול ארוך שמתאימות לכזה מזג אוויר. לבסוף, חייבים לרכוש חולצות בגדלים מתאימים, כשאר עבור הגברים כדאי להגזים עם מידות רחבות כמו לארג' או אקסטרא לארג', ועבור הנשים לפעול באופן דומה, בהתאם לגודל הממוצע של הצוות הנשי.

הלוגו של החברה עם משפט מנצח

מה כותבים על החולצה? זו אכן שאלה ראויה לדיון ולחיפוש אחר משהו יצירתי באתר https://www.jacoshirts.com/. הדבר הבסיסי הוא הכיתוב של הלוגו של החברה לצד שם החברה, ולאחר מכן למצוא תמונה ו/או משפט מחץ שירים את המורל אצל כל אלה אשר לטיול הזה יוצאים. איזה משפט כותבים? משהו שקשור אל סוג העבודה, שיכול להיות די גנרי, או משפט משעשע עבור אלה שתמיד רוצים ליצור יום גיבוש באווירה שמעלה חיוכים כבר בשלב של לבישת החולצות שבהן כולם גאים.

מפרגנים עם כובע בנוסף

יוצאים לטיול שהוא יום גיבוש לעובדים? למה לא לפרגן אם כבר גם ברכישה של אביזר חשוב ושימושי נוסף, מלבד חולצה מודפסת, כמו כובע מצחייה שאיתו נעים להעביר יום טיול שמשי? אפשר לבחור חולצה או כובע מודפסים, או לרכוש את שניהם בחשבון העסקי שבין כה וכה מתאזן עם הוצאה שמתועדת בתור עסקית.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים