פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

קרן גידור זו קרן שהתפקיד שלה הוא להביא לרווח גם בשוק תנודתי. בגדול,כאשר אנחנו מסתכלים על השוק אנחנו מדברים על שני סוגים של השקעות, הרי לכתחילה ,הרעיון של רכישה היום לטובת רווח עתידי מחר הוא לעולם רעיון שיש בו סיכון מסוים, זאת משום שאף אחד לא יודע מה יהיה מחר. אבל יש גישות שונות שדנות באופן בו נכון להשקיע בעולם בו אנחנו לא תמיד יכולים להיות בטוחים מה יביא המחר. יש מי שמשקיעים בדרכים שחשבות 'סולידיות' יותר ולהן רווחים נמוכים באופן יחסי, יש מי שבוחרים להשקיע במה שיש בו במידה מסוימת סיכון גבוה יותר, לצורך העניין מי שמשקיעים בחברות טכנולוגיות חדשות שיכולות להתפרק באותו האופן בו הוקמו אבל שהרווח עליהן במידה ואלו מצליחות יהיה גבוה יותר. 

קרן גידור היא למעשה קרן שבוחרת לקחת את שני הצדדים של המשוואה. היתרון של הקרן הוא שלא מדובר על משקיע פרטי ולכן יש הרבה יותר כסף כדי לעבור תהליך של ניסוי וטעיה. קרנות גידור משקיעות היום גם בחברות טכנולוגיה וגם בגופים סולידיים יותר ולמעשה מעסיקה שורה של עובדים מיומנים בתחום כדי שההשקעות יהיו נכונות וטובות יותר בסופו של דבר. 

קרן גידור היא גם משהו שצריך לקחת בעירבון מוגבל

העולם בו אנחנו חיים הוא עולם קצת מטורף. מספיק רק לראות מה קרא עם חנות הסרטים Game stop בשנה שעברה כדי להבין שגם קרנות גידור לא תמיד בוחרות נכון. אבל, אם נשים מקרים נקודתיים בצד ונסתכל על היתרונות, הרי שמדובר על גוף שבאמת יכול בסך הכל להביא לכם תשואה לא רעה גם אם אתם לא מבינים כל מה שאתם צריכים להבין בתחום כדי להשקיע נכון, תמיד כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע באתר wesocial.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מסחר רובוטי

השימוש ברובוטים במגזר הפיננסי גדל במהירות במהלך השנים האחרונות. הסיבה העיקרית לכך היא, עליית הבינה המלאכותית והרובוטים בכלל. מסחר רובוטי הוא סוג חדש של מסחר

קרא עוד »

סדנאות משחק לנוער

החשיבות של סדנאות משחק לנוער אינה ידועה כפי שהיא צריכה להיות, אך עם עליית הפלטפורמות הדיגיטליות, למידה מקוונת הפכה לטרנד מרכזי. הדור הנוכחי מודע ומתעניין

קרא עוד »

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה הוא מיומנות שלא נלמדת לעיתים קרובות. זה דורש הרבה תרגול והבנה של סוגי חלונות שונים כדי להיות מסוגל לבצע את המשימה בהצלחה.

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים