קרן גידור

קרן גידור זו קרן שהתפקיד שלה הוא להביא לרווח גם בשוק תנודתי. בגדול,כאשר אנחנו מסתכלים על השוק אנחנו מדברים על שני סוגים של השקעות, הרי לכתחילה ,הרעיון של רכישה היום לטובת רווח עתידי מחר הוא לעולם רעיון שיש בו סיכון מסוים, זאת משום שאף אחד לא יודע מה יהיה מחר. אבל יש גישות שונות שדנות באופן בו נכון להשקיע בעולם בו אנחנו לא תמיד יכולים להיות בטוחים מה יביא המחר. יש מי שמשקיעים בדרכים שחשבות 'סולידיות' יותר ולהן רווחים נמוכים באופן יחסי, יש מי שבוחרים להשקיע במה שיש בו במידה מסוימת סיכון גבוה יותר, לצורך העניין מי שמשקיעים בחברות טכנולוגיות חדשות שיכולות להתפרק באותו האופן בו הוקמו אבל שהרווח עליהן במידה ואלו מצליחות יהיה גבוה יותר. 

קרן גידור היא למעשה קרן שבוחרת לקחת את שני הצדדים של המשוואה. היתרון של הקרן הוא שלא מדובר על משקיע פרטי ולכן יש הרבה יותר כסף כדי לעבור תהליך של ניסוי וטעיה. קרנות גידור משקיעות היום גם בחברות טכנולוגיה וגם בגופים סולידיים יותר ולמעשה מעסיקה שורה של עובדים מיומנים בתחום כדי שההשקעות יהיו נכונות וטובות יותר בסופו של דבר. 

קרן גידור היא גם משהו שצריך לקחת בעירבון מוגבל

העולם בו אנחנו חיים הוא עולם קצת מטורף. מספיק רק לראות מה קרא עם חנות הסרטים Game stop בשנה שעברה כדי להבין שגם קרנות גידור לא תמיד בוחרות נכון. אבל, אם נשים מקרים נקודתיים בצד ונסתכל על היתרונות, הרי שמדובר על גוף שבאמת יכול בסך הכל להביא לכם תשואה לא רעה גם אם אתם לא מבינים כל מה שאתם צריכים להבין בתחום כדי להשקיע נכון, תמיד כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע באתר wesocial.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי עקב נוחות
נעלי עקב נוחות הן סוג של הנעלה שנועדה לספק איזון בין סגנון ונוחות. בניגוד לנעלי עקב מסורתיות שעלולות...
קרא עוד »
יול 06, 2023
מהו ביטוח סיעודי? אבנר הייזלר מסביר
ביטוח סיעודי נועד לספק תמיכה כלכלית ושקט נפשי למבוטחים בעת צרכי טיפול ממושכים. עם זאת, המציאות עמה...
קרא עוד »
יונ 14, 2023
מסמינימלי – כל פתרונות הייעוץ לעסק שלך
מחפש אחר ייעוץ לעסק בענייני מס או כל דבר אחר? פנייה אל חברת מסמינימלי תוכל לסייע לכם לקבל שירותי הנהלת...
קרא עוד »
אוג 17, 2021