קרן גידור

קרן גידור זו קרן שהתפקיד שלה הוא להביא לרווח גם בשוק תנודתי. בגדול,כאשר אנחנו מסתכלים על השוק אנחנו מדברים על שני סוגים של השקעות, הרי לכתחילה ,הרעיון של רכישה היום לטובת רווח עתידי מחר הוא לעולם רעיון שיש בו סיכון מסוים, זאת משום שאף אחד לא יודע מה יהיה מחר. אבל יש גישות שונות שדנות באופן בו נכון להשקיע בעולם בו אנחנו לא תמיד יכולים להיות בטוחים מה יביא המחר. יש מי שמשקיעים בדרכים שחשבות 'סולידיות' יותר ולהן רווחים נמוכים באופן יחסי, יש מי שבוחרים להשקיע במה שיש בו במידה מסוימת סיכון גבוה יותר, לצורך העניין מי שמשקיעים בחברות טכנולוגיות חדשות שיכולות להתפרק באותו האופן בו הוקמו אבל שהרווח עליהן במידה ואלו מצליחות יהיה גבוה יותר. 

קרן גידור היא למעשה קרן שבוחרת לקחת את שני הצדדים של המשוואה. היתרון של הקרן הוא שלא מדובר על משקיע פרטי ולכן יש הרבה יותר כסף כדי לעבור תהליך של ניסוי וטעיה. קרנות גידור משקיעות היום גם בחברות טכנולוגיה וגם בגופים סולידיים יותר ולמעשה מעסיקה שורה של עובדים מיומנים בתחום כדי שההשקעות יהיו נכונות וטובות יותר בסופו של דבר. 

קרן גידור היא גם משהו שצריך לקחת בעירבון מוגבל

העולם בו אנחנו חיים הוא עולם קצת מטורף. מספיק רק לראות מה קרא עם חנות הסרטים Game stop בשנה שעברה כדי להבין שגם קרנות גידור לא תמיד בוחרות נכון. אבל, אם נשים מקרים נקודתיים בצד ונסתכל על היתרונות, הרי שמדובר על גוף שבאמת יכול בסך הכל להביא לכם תשואה לא רעה גם אם אתם לא מבינים כל מה שאתם צריכים להבין בתחום כדי להשקיע נכון, תמיד כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע באתר wesocial.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 מוצרי אפייה שכל אופה מקצועי חייב שיהיה לו
אופה מקצועי הוא אדם שהתחום בו הוא משקיע ומתמחה הוא האפייה. הוא רכש ידע והבנה במסגרת סדנאות אפייה...
קרא עוד »
ספט 01, 2020
כיצד מערכת ניהול הזמנות יכולה לייעל את עסק המסחר האלקטרוני שלך
מערכות ניהול הזמנות יכולות לעזור לך לייעל את עסקי המסחר האלקטרוני שלך על ידי כך שיהיה קל יותר לנהל...
קרא עוד »
אפר 29, 2023
פאנטון עסקי – כלי הכרחי בימינו
מחפשים אחר דרכים שונות לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה? רוצים לתפוס יתרון על המתחרים? בעזרת פאנטון...
קרא עוד »
דצמ 13, 2020