פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

משחקי רצפה ענקיים לאירוע גיבוש צוותים

משחקי רצפה ענקיים

צוות עובדים הוא למעשה קבוצה של אנשים בעלי מקום עבודה משותף. יש מי שיגדיר זאת כמפגש אקראי שאין לו הרבה משמעות. אבל בפועל חשוב להבין כי הקשר ומערכת היחסים שנוצרת בין העובדים הינה משמעותית לאווירה במקום העבודה, לחוויה האישית של כל אחד מהעובדים בבואו לעבוד, וכמובן – לתפוקת העבודה ולהכנסות של החברה. ואכן, ככל שהשנים נוקפות בעלי עסקים מסיקים מסקנות, ולומדים על החשיבות הרבה של הגיבוש. והתוצאה היא – פעילויות ואירועי גיבוש מושקעים שנועדו לגבש את הצוותים ולספק להם חוויה מופלאה.

משחקי רצפה ענקיים למבוגרים

אחת הפעילויות המומלצות והפופולאריות בשנים האחרונות היא משחקי רצפה ענקיים. אלו משחקים מיוחדים ששוכרים אותם מחברה ייעודית, החברה מביאה אותם יחד עם כל הציוד הנדרש ועם איש צוות מומחה שמנחה את הפעילות. לוחות המשחק נפרסים על הרצפה ובהחלט מציתים את הדמיון ואת המוטיבציה של העובדים. הם מגלים מול עיניהם את האמרה כי משחק זה לגמרי לא רק לילדים. ואולי נכון יותר לומר שבתוך ליבו של כל עובד, גם הרציני והכבד ביותר, יש ילד קטן שרוצה להביע את עצמו ולשחק בהנאה.

> קראו על גיבוש צוות עובדים בלינק https://www.odteam.co.il/blank-2

התועלת של המשחקים

אמנם משחק נועד לספק הנאה וחוויה. אבל חשוב מאוד לציין כי משחקי רצפה ענקיים לאירוע גיבוש צוותים הוא לא רק משחק חסר ערך. כי אם משחק שיש בו הרבה מאוד תועלת. ראשית זה שיתוף הפעולה והחוויה בין הצוותים. ומעבר לכך – יש לנו במסגרת סדנת ODT פיתוח מיומנויות שונות, שיפור רמת שיתוף הפעולה בין הצוותים, ריכוך האווירה הרצינית והחדרת מוטיבציה לעבוד ולתת את המיטב במקום העבודה. חברות שהזמינו משחקי רצפה ענקיים לאירועי גיבוש הפיקו תועלת מרובה, וכל הנוכחים נהנו במידה רבה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים