פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

הליך גירושין בהסכמה – איך עושים זאת?

הליך הגירושין הפך מסובך יותר בשנים האחרונות. כיום, זה לא נדיר שזוגות מתגרשים ובסופו של דבר אין עם מי לחלוק את חייהם. גירושין הם תהליך מאוד כואב ויקר. זהו תהליך של סיום מערכת היחסים עם מישהו שאתה אוהב, או עם זה שהיה בן זוגך זמן מה. זה יכול להיות כואב מאוד, אבל זה גם יכול להיות הזדמנות להתחיל מחדש עם מישהו חדש.

למעשה, גירושין הם אירוע מרכזי בכל חיים. מדובר בהחלטה בלתי הפיכה ותהליך הפרידה חייב להתבצע תוך כיבוד מירב של זכויות שני בני הזוג. בעבר, גירושין היו תהליך ארוך ומסובך. כיום, ההליך הוא די מהיר ופשוט. 

הליך גירושין צריך להתבצע תוך התחשבות בכל הצדדים ובזכויותיהם. זה גם צריך להתנהל בצורה הולמת שלא תגרום כל נזק לאף אחד מבני הזוג. הליך הגירושין כולל מספר שלבים. ראשית, בני הזוג צריכים להחליט אם הם רוצים להיפרד או לא ולאחר מכן להתחיל לפעול. 

אז איך נפרדים בהסכמה? 

בחרו עו"ד גירושין או מגשר: הליך גירושין הינו הליך משפטי הכולל חתימה על מסמכים בהם מסכימים הצדדים להיפרד, ובית המשפט מחליט על הסדרם הסופי.

אם זוג מחליט להתגרש, לא תמיד קל להם להסכים על תנאי הגירושין לכן כדאי להיעזר במגשרים מומחים.  איש מקצוע כזה יעזור להבין את היבטים המשפטיים של גירושין וכיצד לנהוג בהם.

לאחר שבני זוג החליטו להתגרש, לעתים קרובות הם מתמודדים עם כמה סוגיות כמו הסדר רכוש ומזונות ילדים. אמנם יש זוגות שמעדיפים להסדיר את כל הסוגיות הללו בבית משפט; אחרים מעדיפים ליישב אותם באמצעות גישור או גישות אחרות.

בדקו מהן מהאפשרויות לפרידה וכיצד ניתן לטפל בהן בצורה הטובה ביותר על ידי כל אחד מהצדדים.

פרטים נוספים באתר להיפרד לשלום >>>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מהם דמי פגיעה בעבודה?

דמי פגיעה בעבודה משולמים לעובדים שנפגעו בעבודה. הם ניתנים על ידי המעסיק כאמצעי פיצוי בגין אובדן שכר, חשבונות רפואיים והוצאות אחרות הקשורות לפציעה. פציעות עבודה

קרא עוד »

מזון לכלבים 20 ק"ג

מזון לכלבים הוא חלק חיוני בשמירה על בריאות הכלב שלך ומאושר. אם אתם מחפשים חבילה של 20 ק"ג של מזון לכלבים, קיימות היום אפשרויות רבות

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים