פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

ייעוץ עסקי לעסקים משפחתיים

Business consulting for family businesses

 

אנו עוסקים בייעוץ עסקי לעסקים וחברות משפחתיות. היה ואתם חברה משפחתית? עסק שעבר מדור לדור, אתם צריכים להבין כי עליכם להיכנס לתהליכים מקצועיים שמחויבים להתבצע טרום הגעתם של הסכסוכים המשפחתיים ומאבקי הכוח על השליטה בקרב הדור השני או השלישי? כחברה או עסק משפחתי סביר להניח כי חשתם על בשרכם את המאבקים ו/או את אי נוחות כפי שציינתי מעלה. אצל העסקים המשפחתיים קיימת מורכבות ניהולית ועסקית לא פשוטה. זאת בגלל הערבוב של משפחה, דור המשך, תפקידי ניהול, כסף ומאבקי שליטה ויחסים אישיים בעייתיים.

לצמוח או להיעלם?

אפשר ונכון לשבור את הסטטיסטיקה היבשה האומרת כי למעלה מ- 60% מהעסקים המשפחתיים לא שורדים את המאבקים בהעברת השליטה בין הדור הראשון לשני? מנגד בטוח כי אתם מכירים עסקים משפחתיים שהצליחו בחוכמה גדולה להימנע ממאבקי שליטה והגיעו לכך שהפכו לאימפריות. למשל שטראוס, למשל משפחתו של  סטף ורטהיימר שמכרה לא מזמן את השליטה בחברת להבי ישקר לוורן באפט ב- 5 מיליארד דולר. היה ותרצו חשוב שתדעו שבידכם האפשרות לבחור באיזה צד של הסטטיסטיקה תמצאו?

בואו ונשכפל הצלחות

האם תצליחו לשכפל הצלחות כמו העסקים המשפחתיים שידעו להיעזר ביועצים עסקיים להתמודד נכון יותר עם המעבר הבין דורי? או שמה לא תצליחו להתמודד עם האתגרים של העברת מקל ניהולי בצורה חלקה בחברות ובעסקים משפחתיים. בעזרת ייעוץ לחברות ולעסקים משפחתיים נבנה יחד תכנית אסטרטגית לביצוע העברת השליטה והניהול מדור לדור בצורה מיטבית וללא כל משברים מיותרים. יחד נפתח את העסק ונדאג לצמיחה ובעיקר נשמור גם על אחדות המשפחה.

מפגש סיעור מוחות וחשיבה במתנה

היה ונושא זה העוסק בשיפור יכולותיך כמנכ"ל עשוי לעניין אותך? אני מציע לך לקבל מפגש הכרות וחשיבה ללא עלות. שם נבחן יחד את התועלות העשויות לצמוח גם לך. במפגש ההיכרות נרחיב ונעלה נושאים נוספים הקרובים לליבך. כחברה לייעוץ ארגוני וכדרך חיים מקצועית החלטנו להעניק מפגש "סיעור מוחות" במתנה, ללא עלות ומחויבות שבו נבחן יחד האם גם אצלך בשלו התנאים להתניע תהליכי למידה ושיפור עצמי בנושא חשוב זה. נכון כי הדבר יעשה במסגרת ליווי אישי ומנטורינג "אחד על אחד". שווה כי נשוחח – 03-9032222 צלצל ישירות אלי  0544-814332 ונקבע פגישה.

 

המחברים:  עדן יצחק  ומשה כרמלי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מסחר רובוטי

השימוש ברובוטים במגזר הפיננסי גדל במהירות במהלך השנים האחרונות. הסיבה העיקרית לכך היא, עליית הבינה המלאכותית והרובוטים בכלל. מסחר רובוטי הוא סוג חדש של מסחר

קרא עוד »

סדנאות משחק לנוער

החשיבות של סדנאות משחק לנוער אינה ידועה כפי שהיא צריכה להיות, אך עם עליית הפלטפורמות הדיגיטליות, למידה מקוונת הפכה לטרנד מרכזי. הדור הנוכחי מודע ומתעניין

קרא עוד »

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה הוא מיומנות שלא נלמדת לעיתים קרובות. זה דורש הרבה תרגול והבנה של סוגי חלונות שונים כדי להיות מסוגל לבצע את המשימה בהצלחה.

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים