פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

ציפוי מגן לזכוכית

ציפוי מגן לזכוכית נדרש באזורים מועדי פורענות, ביטחונית ופלילית. אנחנו נתקלים לא אחת לתקריות ירי וניפוץ חלונות תוך סיכון יושבי הבית ופיזור הזכוכיות. כדי להבטיח את יושבי הבית מפני פציעות, אפילו מסכנות אדם, חייבים לבצע ציפוי מגן לזכוכית. אגב, לא רק זכוכית המותקנת בחלונות ודלתות אלא גם כל זכוכית אחרת שיש בבית כמו מראות גדולות או קירות ויטראז'. ציפוי מגן לזכוכית הוא בעל שתי מטרות: האחת למניעת פיזור הזכוכית והשנייה כדי למנוע את האפשרות חדירת רסיסים או קליעים בעת פעילות ביטחונית.

ציפוי מגן לזכוכית – מדוע הוא חשוב

ציפוי מגן לזכוכית חשוב באזורים בו מתקיימות פעילויות ביטחוניות כמעט בכל יום לאורך שעות רבות משעות היממה. במבנים ציבוריים, כמו בנק, קופת חולים ואחרים כמות הזכוכית המותקנת בהם גדולה ומהווה סיכון לעוברים באזור ולפיזור הזכוכיות לכל עבר.

ככל שגברו האירועים הביטחוניים לאורך גבול עזה, עוטף עזה, היה צורך לבצע ציפוי מגן לזכוכית בכל הבתים, המוסדות הציבוריים ובמבנים של כוחות הביטחון. מגן הזכוכית שומר על הזכוכית שהתנפצה מלהתפזר לכל עבר ולפגוע בנוכחים. בתוך המגן יש חומר שמש בעת הניפוץ מאין דבק שלמרות שהזכוכית התנפצה היא אינה מתפזרת.

ציפוי מגן לזכוכית יעיל גם בזמן רעידות אדמה. למזלנו עדיין לא הייתה רעידת אדמה משמעותית בישראל שהביאה לאסון המוני אבל כל המומחים אינם שוללים רעידת אדמה בעתיד הקרוב, תוך שניים שלושה עשורים. כשיש התראה כזו כדאי להתכונן ולהבטיח את כל מה שניתן להבטיח כדי שלא יקרה אסון בזמן אמת.

ציפוי מגן לזכוכית

באיזה חומרים עושים שימוש

ישנם בשוק מספר לא מבוטל של  חומרי גלם לציפוי מגן לזכוכיות. התייעצות מוקדמת עם כמה בעלי מקצוע תביא להחלטה הנכונה והמתאימה ביותר. לכל בעל מקצוע יש את השיטה שלו  ולכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות ואת המחיר שלה.

מי עושה את העבודה

עם השנים הצטרפו בעלי מקצוע בתחום ציפוי זכוכיות ובאתרי האינטרנט השונים אפשר למצוא את בעלי המקצוע הטובים בתחום ולעשות השווה ביניהם. ברוב האתרים יש אמצעים להתקשר עם בעל המקצוע, עלויות ולו"ז לביצוע העבודה. רובי בעלי מקצוע הוא לטובת הלקוח וכדאי לנצל את העובדה ולהתמקח על המחיר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים