פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

נוטריון לרוסית – אתם זקוקים לזה

נוטריון לרוסית

זה ידוע שהעליה לארץ ישראל מרוסיה היתה עליה גדולה ומגוונת של עולים המגיעים לא רק מרוסיה אלא גם מארצות שונות ואחרות ורק דוברים את השפה הרוסית. למעשה זאת הסיבה שאותם עולים זקוקים לשירותיהם של עורכי דין שהוסמכו להתנהל כעורכי דין נוטריון לרוסית ולמעשה משמשים בתפקיד זה בגלל שהם עברו באופן מוצלח את מבחני משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין ומוסמכים לאמת, לנסח ולתרגם מהשפה הרוסית לשפה העברית ואף להיפך.

הרבה אנשים זקוקים לשירותיו של עורך דין המוסמך לשמש כעורך דין נוטריון לרוסית ובמקביל פונים אל מתרגם מקצועי על מנת לבצע את התרגום מרוסית לעברית ומעברית לרוסית. זה לא ידוע שעורכי דין אשר הוסמכו לעסוק גם כנוטריונים למעשה מקיימים גם את תהליך התרגום בנוסף לשאר הפעולות שהם מבצעים במסגרת תפקודם כנוטריון, חשוב לזכור זאת על מנת להבין שאפשר לחסוך את הפניה אל גורם מקצועי נוסף במקביל.

עורכי דין המבצעים אישור מהסוג הזה הם עורכי דין שהוסמכו להתנהל כעורכי דין נוטריוניים ובמקרה המסוים הזה, עבור השפה הרוסית, עורכי דין שהינם נוטריון לרוסית ויש להם את היכולת לתרגם, לאמת ולנסח את המסמכים הנדרשים לצורך הצגתם בבית המשפט באופן קביל ללא הסוגיה של זימון עדים נוספים לאימות התכנים במסמכים.

ככה מזהים עורך דין נוטריון מוסמך

עורך דין בעל וותק של מעל 10 שנים מקבל בצורה אוטומטית את השכאות להבחן במבחנים של משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין, במידה וסיימו את המבחן בהצלחה, יוסמכו להתנהל כעורכי דין נוטריוניים בעלי הזכות לאמת, לאשר ולתרגם מסמכים הנדרשים באופן ספציפי עבור ההתנהלות הבירוקרטית בישראל.

למה אנחנו צריכים נוטריון לרוסית?

המסמכים שאנחנו נדרשים להציג חייבים לעבור אישור, אימות ותרגום ועל כן הם מאלצים אותנו לשכור את שירותיו של עורך דין המשמש כעורך דין נוטריון לרוסית ועליו לבצע תהליך שרק עורך דין שיש לו למעלה מעשר שנים של וותק בתחום עריכת הדין יכול לבצע אותו. אותה דרישה מגיעה לרוב מעולים חדשים וקשורה בדרך כלל לחיזוק תביעות, ביטוח לאומי, או מסמכים שנדרשים לטיפול בזכויות ועליהם חלה בירוקרטיה נוקשה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

כמה מרוויחים בהייטק

כמה מרוויחים בהייטק?

בעבר, הורים רוצים שהילדים שלהם ילמדו ויהיו רופאים. היום הם רוצים שילמדו ויהיו בהייטק. לא פלא, הרי שם הכסף הגדול נמצא. אז כמה מרוויחים בהיי

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים