נוטריון לצרפתית – באיזה שלב בחיים אנחנו צריכים אותו?

נוטריון לצרפתית

הרבה מאיתנו לעיתים נקלעים למצב בו אנחנו מחויבים לחתימות עורכי דין מוסמכים לטיפול נוטריוני בין השאר לצורך ביצוע הליכים מסוימים, גם אם אלו הליכים של הגשות מסמכים לבית המשפט בלבד או עבור מוסדות שונים בחוץ לארץ לצורך בירוקרטיות עבור לימודים, ויזה או עבודה.

 שירותי נוטריון, כל אחד צריך את זה

אנחנו יודעים שהעליה הגדולה מצרפת שהתרחשה בתקופה האחרונה היא סיבה לכך שיש דרישה מתגברת לטיפול בנושאים הקשורים לשירותי עורך דין המוסמך לשמש כעורך דין נוטריון לצרפתית עבור טיפול בבירוקרטיה הישראלית.

עורך דין המוסמך לשמש כעורך דין נוטריון הוא כזה שיש לו וותק של מעל 10 שנים בתחום המשפטים ועבר בהצלחה את המבחנים מטעם לשכת עורכי הדין ומשרד המשפטים. אם כל זה אכן התבצע, עורך הדין הוסמך והוא יכול לאמת, לנסח ולאשר מסמכים המתאימים לדרישות הרלוונטיות.

נוטריון לצרפתית בהגדרה הרשמית שלו הוא עורך דין שעבר את המבחנים בהצלחה.

הרבה ישראלים שנרשמים ללימוד תואר במדינה בהן צרפתית היא השפה הרשמית ואף הנפוצה, גם בצרפת עצמה מן הסתם, מתבקשים להציג ולהגיש מסמכים שמתורגמים על ידי עורך דין המשמש באופן פורמלי כעורך דין נוטריון לצרפתית וכל זאת לאחר שסיים כמובן את מבחן משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין וכך יכול לאמת, לנסח ולתרגם את המסמכים הנדרשים באופן הנוטריוני.

נוטריון והחוק, איך נדע מיהו באמת נוטריון?

על פי הגדרת החוק עורך דין לו יש נסיון וגם וותק של מעל עשר שנים בתחום המשפטים בעריכת דין הוא עורך דין הזכאי לגשת אל מבחן הלשכה ומשרד המשפטים וכך ברגע שיעבור את המבחן בהצלחה מוסמך לאמת, לנסח וגם לתרגם את המסמכים הנדרשים מהם בתחום נוטריון.

כדי שעורך דין יוכל להגדיל את הכנסתו ואף לגוון את מערך הלקוחות הקיים עליו לזכור שכדאי לגבות תשלום בהתאם עבור שירות זה ובהתאם גם לתעריף שנקבע בחוק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות אסטרטגיות להצלחה בפוליטיקה ובעסקים של אלון אלרואי
המסע של אלון אלרואי פוליטיקאי ויזם במחוזות השזורים של פוליטיקה ועסקים הוא כיתת אמן להצלחה אסטרטגית....
קרא עוד »
ינו 02, 2024
סוכן בטים – בחירת סוכן הימורים אמין
מעוניין להמר על הספורט או המשחקים האהובים עליך? אם כן, תצטרך למצוא סוכן הימורים אמין שיעזור לך לנווט...
קרא עוד »
ינו 07, 2023
בחינת חלופות לריהוט במגזר העסקי
כמומחה בתחום עיצוב ופונקציונליות חללי העבודה, אני נרגש להתעמק באפשרויות חלופיות לרהיטים במגזר העסקי...
קרא עוד »
מרץ 03, 2024