פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

כיצד תכנון מקדים של מהלכים שיווקיים יחסוך לכם כסף

אסטרטגיית שיווק דיגיטלי

איך מצליחים מבחינה עסקית? רעיון טוב הוא נהדר, אבל לא תמיד מספיק כדי להגיע להצלחה המיוחלת. כדי להצליח לתמרן בין המהמורות שהתהליך דורש, יש להקפיד על תכנון נכון – יצירת אסטרטגיית שיווק דיגיטלי בהתאם למוצרים ו\או השירותים שהעסק מציע, קהל היעד, מצב המתחרים ופרמטרים נוספים. כעת, נבין כיצד ליצור את אותה אסטרטגיה בלתי מנוצחת שהעסק צריך. 

איך יוצרים אסטרטגיית שיווק דיגיטלי?

ראשית כל חשוב לציין שאמנם ייתכן שניהול העסק שלך מושלם; ההכנסות לא רעות, כבר מתגבש מועדון לקוחות נאמנים וברשתות החברתיות יש תנועה. אז בכל זאת, מה חסר? האם אין סיכוי להגיע אפילו רחוק יותר? מה צריך כדי לעשות זאת? אסטרטגיית שיווק דיגיטלי עוזרת למקד את השיווק בעסק, להפוך אותה לנכונה יותר עבור העסק עצמו בהתאם למטרות, היעדים, הערכים ועוד. 

ההמלצה הטובה ביותר בנושא תהיה להניח לחברה מקצועית המתמחה בהבנה של עסקים ויצירת תכנית אסטרטגית עבורם, לעשות זאת גם בשביל העסק שלך. באמצעות שלושה שלבים פשוטים תיבנה אסטרטגיה שתלווה את העסק לאורך כל מחזור חייו:

  • ביצוע מחקר מקיף – אי אפשר ליצור אסטרטגיה בלי להבין מי ומה העסק, מהם המוצרים והשירותים בהם הוא עוסק, ועוד. ניתוח המידע הנ"ל לצד פעילות המתחרים וקהלי היעד, יסייעו לבנות פרופיל מדויק הרבה יותר שעליו תתבסס האסטרטגיה כולה.
  • הטמעת התכנית – בשיתוף פעולה מלא עם העסק, החברה תבנה תכנית שיווק מקיפה ומפורטת ואף תדריך את המחלקות השונות בעסק כיצד לפעול על פיה ומהו החלק של כל אחד בביצוע התכנית. 
  • בקרה בשטח – להטמיע תכניות זה נהדר, אבל צריך לוודא שהכל מתנהל כמו שצריך. גם לאחר יצירת התכנית האסטרטגית החברה תמשיך ללוות את העסק, לאסוף נתונים ולעדכן את התכנית בהתאם לצרכי השוק שמשתנה ללא הרף, שינויים פנימיים וחיצוניים, ועוד. 

איך מוצאים את אנשי המקצוע שיעזרו לקידום העסק?

אסטרטגיית שיווק דיגיטלי היא משהו שרק אנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון, יוכלו לייצר ברמה הרצויה. כדי למצוא את אותם אנשי מקצוע יש להשקיע בסקר שוק, חיפוש אחר המלצות וביקורות שנכתבו על ידי עסקים אחרים, ואף להגיע לפגישות ולבחון את היחס של החברה כלפיכם וכלפי מה שאתם מנסים ליצור. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים