פנחס ספיר 8

נס ציונה, ישראל

08-695146

24/7 Customer Support

ראשון- חמישי : 9:00 - 17:30

ביטוח לעסק – למה זה לא אחראי לא לעשות אותו?

הקמה של עסק חדש היא תמיד צעד מרגש ומלהיב. כאשר אנחנו מקימים עסק חדש זה פשוט לא יהיה אחראי מצידנו אם לא נעשה לו ביטוח לעסק. אנחנו חייבים לדאוג לבטח את העסק שלנו נגד תביעות של לקוחות שאולי לא יהיו מרוצים מהשירות או מהמוצרים שלנו ויחליטו לתבוע אותנו. אם אנחנו רוצים להיות מוגנים במאה אחוז מפני תביעות ולוודא שתביעה לא תמוטט את העסק שלנו (ואותנו כלכלית) אנחנו חייבים לבטח את כל ההתנהלות העסקית שלנו מא' ועד ת'.

ביטוח לעסק – לאיזה עסקים?

ביטוח לעסק הוא דבר שנחוץ ויכול להתאים לכל סוגי העסקים מרופאים ועד בתי ספר לחוגים או מסעדות. כל מקצוע בו אנחנו עובדים עם לקוחות או עם מטופלים מחייב אותנו לשמור על עצמנו כלכלית ומשפטית. כל בעל עסק או איש מקצוע יכול לבצע טעות בתום לב שלא תמצא חן בעיני הלקוח שלו או שחב וחלילה תגרום לנזק ללקוח. אם אנחנו לא רוצים שטעות שעשינו תגמור על החיים המקצועיים, הכלכליים ותשית עלינו משבר אישי קשה מאוד חשוב שנוודא שהעסק שלנו מבוטח.

למה כל עסק צריך סוכן ביטוח מלווה?

כל עסק חייב שיהיה לו סוכן ביטוח מלווה. בדיוק כמו שאנחנו עובדים עם רואה חשבון ובלעדיו לא נוכל לנהל את העסק שלנו, כך אנחנו צריכים להתרגל לעבוד גם עם סוכן ביטוח צמוד שידאג לכל הפן של ביטוח לעסק שלנו. סוכן הביטוח יוכל ללוות אותנו באופן אישי במקרה שלקוחות יחליטו לתבוע אותנו או במקרה אחר בו עובדים שלנו יחליטו לתבוע אותנו.

בסופו של דבר, עסקים שאין להם ביטוח מסתכנים מאוד. אנחנו חייבים שלעסק שלנו יהיה ביטוח איכותי שיכסה אותנו במקרים שונים של תביעות בין אם מצד לקוחות לא מרוצים ובין אם מצד עובדים לשעבר. גם ספקים של העסק או מתחרים שלו יכולים לתבוע אותנו וחשוב שנהיה מודעים לכך. ככל שפוליסת הביטוח העסקית שלנו תהיה מקיפה יותר כך נהיה מוגנים יורת מבחינה כספית ומשפטית ומקרה של תביעה נגד העסק לא ישבור אותנו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

פסילה מנהלית

פסילה מנהלית היא פסילה של רישיון נהיגה שמבוצעת על ידי משטרת ישראל ורשות הרישוי. מהן סוגי הפסילה המנהלית? מתי נהג יואשם וייפסל פסילה מנהלית? מהם

קרא עוד »

הרשמו לניוזלייטר שלנו

מעוניינים לקבל עדכונים חמים בכל עת?הירשמו לניוזלייטר שלנו ותיהנו ממידע עדכני בנושאי כסף וכלכלה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף אותו עם חברים